Bu alana erişim yetkiniz yoktur!

AstraZeneca ve Kanserle Dans Derneği’nden: UMUT HEP CANLI

Kanserle Dans Derneği tarafından AstraZeneca’nın koşulsuz desteğiyle düzenlenen “UMUT HEP CANLI” isimli yayında Prof. Dr. Özlem Er, kanser tedavisinde umut veren gelişmeleri hasta ve hasta yakınlarıyla paylaştı.

Kanserle Dans Derneği’nin, kanser hastaları ve hasta yakınlarının uzmanlara sorularını yöneltmeleri için düzenlediği “UMUT HEP CANLI” Facebook yayınları serisinin son bölümü 55 bin kişiye ulaştı. Dernek kurucuları Ebru Tontaş ve Esra Ürkmez moderatörlüğünde gerçekleşen canlı yayının konuğu Acıbadem Üniversitesi  Tıbbi Onkoloji Bilim  Dalı’ndan Prof. Dr. Özlem Er oldu. Kanserle Dans Derneği’nin Facebook hesabından yayınlanan, AstraZeneca’nın koşulsuz destek verdiği etkinlikte, Prof. Dr. Özlem Er, kanser tedavi sürecinde dikkat edilmesi gerekenleri, kanser tedavisinde umut veren gelişmeleri katılımcılarla paylaştı ve katılımcılar tarafından iletilen soruları cevapladı.  

Kanserle Dans Derneği Hakkında

2013 yılında Amerika’da yaşayan iki eski okul arkadaşı Esra Ürkmez ve Ebru Tontaş tarafından kurulan Kanserle Dans Derneği, kanser hastaları ve hasta yakınlarına, hastalığın teşhis, tedavi ve tedavi sonrası süreçlerinde destek veriyor, kanser bilincini artırmak amacıyla çeşitli etkinlikler ve seminerler düzenliyor. www.kanserledans.org

Sosyal Medya Hesapları:
facebook/kanserledansdernegi
twitter/kanserledans
instagram.com/kanserledans

AstraZeneca Hakkında

AstraZeneca özellikle solunum & otoimmünite, kardiyovasküler - renal & metabolik hastalıklar ve onkoloji alanındaki hastalıkların tedavisine yönelik reçeteli ilaçların keşfi, geliştirilmesi ve kullanıma sunulması alanında faaliyet gösteren, bilim odaklı ve küresel bir biyofarmakoloji şirketidir. Şirket ayrıca kurduğu birçok işbirliği sayesinde enflamasyon, enfeksiyon ve sinirbilim alanlarında da aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. AstraZeneca 100'den fazla ülkede faaliyet göstermekte olup, yenilikçi ilaçları dünya genelinde milyonlarca hasta tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.astrazeneca.com.tradresimizi ziyaret edebilir veya https://www.linkedin.com/company/astrazeneca/ ile Linkedin'den, https://www.facebook.com/AstraZenecaTurkiye/ ile Facebook'tan, https://www.instagram.com/astrazenecaturkiye/ ile Instagram'dan takip edebilirsiniz.

Ana Sayfa
Türkiye Klinikleri TV
Türkiye Klinikleri TV