Bu alana erişim yetkiniz yoktur!

Ali Raif, Yetenek Gelişim Projesi ile Bronz Ödülün Sahibi Oldu.

Ali Raif İlaç İnsan Kaynakları Direktörlüğü Ekibi, Türkiye  Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği’nin  düzenlediği 2022 TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri’nde  bronz ödülün sahibi oldu.

2015 yılından beri kurumsal eğitim ve gelişim alanında Türkiye’nin en iyi uygulamalarını değerlendirerek kurumlardaki başarılı projelerin görünür hale gelmesini, ödüllendirilmesini ve iyi uygulamaların paylaşılarak yaygınlaşmasını amaçlayan TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 2022 kazananları belli oldu.

Ali Raif İlaç , 2022 TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri’nde ‘Yetenek Gelişim Programı’ kategorisinde, potansiyel yönetici adaylarının gelecek rollere hazırlandığı  ‘Aris Future Gelişim Yolculuğu’ projesi ile “Bronz” ödül almaya hak kazandı.

Aris Future Gelişim Yolculuğu Projesi, yapılan başvurular sonrası ön değerlendirmelerden geçen 14 yönetici adayının koçluk seansları ile başladı. 24 ay süren yolculukta Kendimi Yönetirim, İlişkilerimi Yönetirim, İşimi Yönetirim, Ekibimi Yönetirim modülleri, mikro öğrenme uygulamaları ve modüller arası mentorluk görüşmeleri ile eğitimler karşılıklı pekiştirildi, verimli ve keyifli geçmesi sağlandı. Katılımcıların gelişim karneleri yakından takip edilerek faydanın artırılması amaçlandı.

24 aylık eğitim süreci sonunda  ‘Aris Future Gelişim Yolculuğu’ katılımcılarının %36’sı  yeni yönetici pozisyonlarına terfi etti, diğer tüm katılımcılar yetkinliklerini kullanabilmeleri amacı ile yeni pozisyonlar için değerlendirmeye alındı.  İlk mezunların ve yöneticilerin olumlu geri bildirimlerinden alınan teşvik ve iç görüler ile Ali Raif İlaç İnsan Kaynakları Direktörlüğü Eğitim ve Gelişim Müdürlüğü çaltısı altında “Geleceğin Özünde Sen Varsın” mottosuyla Aris Future Gelişim Yolculuğu 2 programının hazırlıklarına başlandı.

Yaşama değer katmak, insan sağlığını korumak ve iyileştirmek amacı ile topluma yüksek kalitede hizmet ve ürünler sunmak için çalışan Ali Raif İlaç, Türk İlaç sektöründe yüzde yüz yerli sermayesi ile 59 yıllık deneyime sahiptir. Tüm çalışmalarında insana saygıyı, güvenilirliği, başarıyı ve yenilikçiliği prensip edinmekte, yetenek yönetimi ve gelişim başta olmak üzere hem üretim tesislerine hem de ARGE çalışmalarına yatırım yaparak geleceğini inşa etmeyi sürdürmektedir.

Ana Sayfa